Olsztyn

Partnerzy

Marcin Mossakowski

Marcin Mossakowski – radca prawny, założyciel Kancelarii FIDES, działa na rynku usług prawniczych od ponad 18 lat. Pan mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikację radcowską odbył w OIRP w Olsztynie. Podczas wieloletniej kariery zawodowej radca prawny Marcin Mossakowski zajmował się kompleksową obsługą kilkunastu podmiotów gospodarczych i zakończył z sukcesem kilkaset spraw sądowych.Od roku 2001 radca prawny Marcin Mossakowski działając na zlecenie osób poszkodowanych w wypadkach drogowych przeprowadził skutecznie kilkadziesiąt procesów sądowych przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym.Od kilku lat mecenas specjalizuje się także w prawie rodzinnym ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych oraz spraw o alimenty i podział majątku między małżonkami. Radca prawny wpisany jest na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Elblągu  oraz posiada uprawnienia Doradcy Obywatelskiego.

Współpracownicy

Patrycja Hermańska – radca prawny, aplikację odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Pani Mecenas z kancelarią związana jest od ponad 6 lat i specjalizuje się w sprawach zakresu prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego, w szczególności w rozwodach, alimentach i kontaktach z dziećmi. Radca prawny Patrycja Hermańska posiada także bogate doświadczenie  z zakresu prawa gospodarczego ,  budowlanego oraz procesów inwestycyjnych zdobyte podczas obsługi prawnej jednej z największych polskich spółek zaangażowanych w inwestycje drogowe. Pani mecenas  jest wpisana  na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Elblągu  oraz posiada uprawnienia Doradcy Obywatelskiego.

 

 

 

 

 

 

Joanna Mossakowska – radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pani Mecenas zajmuje się prawem pracy oraz prawem cywilnym, a w szczególności: prawem rodzinnym, zasiedzeniami, sprawami o zniesienie współwłasności oraz postępowaniami gospodarczymi. Radca prawny posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych  oraz prawa medycznego jak również doświadczenie procesowe przed sądami cywilnymi i administracyjnymi oraz w postępowaniach przed organami państwowymi, a także przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie. Od 12 lat Pani mecenas kieruje działem zamówień publicznych  Szpitala Powiatowego zatrudniającego około 700 pracowników  oraz  prowadzi kompleksową obsługę prawną tej jednostki. Radca prawny Joanna Mossakowska  jest wpisana  na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Elblągu  oraz posiada uprawnienia Doradcy Obywatelskiego.

 

 

Aplikanci