Olsztyn

Partnerzy

Marcin Mossakowski

Marcin Mossakowski – radca prawny, założyciel Kancelarii FIDES, działa na rynku usług prawniczych od ponad 18 lat. Pan mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikację radcowską odbył w OIRP w Olsztynie. Podczas wieloletniej kariery zawodowej radca prawny Marcin Mossakowski zajmował się kompleksową obsługą kilkunastu podmiotów gospodarczych i zakończył z sukcesem kilkaset spraw sądowych.Od roku 2001 radca prawny Marcin Mossakowski działając na zlecenie osób poszkodowanych w wypadkach drogowych przeprowadził skutecznie kilkadziesiąt procesów sądowych przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym.Od kilku lat mecenas specjalizuje się także w prawie rodzinnym ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych oraz spraw o alimenty i podział majątku między małżonkami.

Magdalena Rekosz-Idziak

Magdalena Rekosz-Idziak – radca prawny, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Egzamin państwowy uprawniający do wykonywania zawodu radcy prawnego Magdalena Rekosz-Idziak  zdała z najlepszym wynikiem w Olsztynie. Pani mecenas  jest członkiem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie X kadencji. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie cywilnym. Od kilku lat  z sukcesami pomaga ofiarom wypadków drogowych w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, oraz prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców. Pani  Magdalena Rekosz-Idziak jest w kancelarii specjalistą od tworzenia i zmian skomplikowanych umów gospodarczych.

Współpracownicy

Patrycja Hermańska – radca prawny, aplikację odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Pani Mecenas z kancelarią związana jest od ponad 6 lat i specjalizuje się w sprawach zakresu prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego, w szczególności w rozwodach, alimentach i kontaktach z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

Joanna Mossakowska – radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pani Mecenas zajmuje się prawem pracy oraz prawem cywilnym, a w szczególności: prawem rodzinnym, zasiedzeniami, sprawami o zniesienie współwłasności oraz postępowaniami gospodarczymi. Radca prawny posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych jak również doświadczenie procesowe przed sądami cywilnymi i administracyjnymi oraz w postępowaniach przed organami państwowymi, a także przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie.

 

Aplikanci