Olsztyn

Rozwody i sprawy rodzinne

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudne dla męża i żony jest podjęcie decyzji o zakończeniu trwania związku małżeńskiego, który niejednokrotnie trwa wiele lat, oraz jak krępujące i bolesne jest opowiadanie o swoich problemach obcym osobom.

W przeciwieństwie do wielu innych prawników zajmujących się sprawami rozwodowymi zapewniamy, że poświęcimy Państwu tyle czasu, ile jest niezbędne dla poznania historii konfliktu i doprowadzenia do korzystnego wyroku. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wytoczenie powództwa o rozwód lub gdy zostaniecie pozwani przez drugiego małżonka otrzymacie w naszej Kancelarii kompleksową pomoc zarówno przed sprawą jak i w jej trakcie. Pomożemy Państwu przy podziale majątku, a także wtedy, gdy wyrok trzeba będzie egzekwować, w zakresie alimentów, czy kontaktów z dzieckiem.

Zapraszamy do Kancelarii na konsultacje wszystkie osoby, które nie znają swoich praw i obowiązków, nie wiedzą jakie kroki podjąć, aby uzyskać rozwód bądź go uniknąć, nie wiedzą jak prawidłowo określić kontakty z dziećmi, jaka powinna być wysokość alimentów, komu one przysługują i w jakich sytuacjach, ile kosztuje rozwód, jak wygląda procedura sądowa; lub wszystkich których nurtują inne pytania związane ze sporami pomiędzy małżonkami.

Prowadzimy także sprawy o zasądzenie, podwyższenie lub  obniżenie alimentów oraz podział majątku.

Koszt wstępnej porady nie przekracza zwykle 150-200 zł.

Koszt poprowadzenia sprawy sądowej wynosi od 1500 zł i zależy od stopnia jej skomplikowania i jest każdorazowo ustalany indywidualnie z klientem.

Prowadzimy sprawy o alimenty, rozwody, kontakty z dziećmi, podział majątku w szczególności dla Powiatów: Nidzica, Olsztyn, Szczytno, Mława, Działdowo, Ostróda, Mrągowo, Dobre Miasto, Olecko, Giżycko, Morąg.