Fides Kancelaria Radców Prawnych Olsztyn

Osoby fizyczne

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych z Olsztyna jak również z innych miejscowości m.in. takich jak Szczytno , Ostróda, Nidzica, Biskupiec, Działdowo, Mława, Mrągowo, Bartoszyce, Iława, Olsztynek, Ostrołęka, Łomża, Elbląg.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a sprawy zlecone prowadzimy rzetelnie podejmując przy tym wszelkie działania prawne zmierzające do jak najkorzystniejszego zabezpieczenia interesu zleceniodawcy. Nasi klienci są informowani na bieżąco o postępach w powierzonych nam sprawach. Osobom korzystającym z naszych usług oferujemy profesjonalizm, kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz wszechstronną analizę spraw zmierzającą do zaproponowania sposobu rozwiązania problemu prawnego.

Przeważnie koszt porady prawnej wynosi 150-200 zł netto, jednakże jest on uzależniony od stopnia skomplikowania sprawy i ilości analizowanych dokumentów. W przypadku dalszego zlecenie Kancelarii prowadzenia danej sprawy opłata za poradę prawną zaliczana jest na poczet wynagrodzenia za reprezentację. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.